• Wpisów: 404
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 40 dni temu, 21:48
  • Licznik odwiedzin: 17 866 / 2035 dni
 
dodheimsgard
 
høst☾: "Pragnę słuchać o kwestiach i obrazach, w których się kochasz, które wywołują w Tobie ten przeszywający dreszcz, a w kącikach oczu szklące się łzy. Pragnę czytać Twoje starannie dobrane słowa, pełne poezji, tworzące feeryczną całość. Przyjemnie jest mi kierować swoje intymności w kierunku osoby, która w zupełności zrozumie moje namiętne porywy, emocjonalność, z którą traktuję piękno, sposób w jaki patrzę na świat i moje trzęsące się dłonie konfrontujące się ze wzruszeniami.
Żywię nadzieję, że będzie nam dane się spotkać. Nie zaproponuję niczego ekscentrycznego, ale odnoszę wrażenie, że obie zachłyśniemy się równie intensywnie prostotą potraktowaną w sposób ceremonialny. Chciałabym błądzić z Tobą nocą niczym ćmy, nierozważnie, ku świetle latarni, wymieniać się wyjątkowymi wierszami i pić herbatę z dużą ilością rumu. Wydajesz mi się być wielce eteryczną i wytworną jednostką, pełną wewnętrznego bogactwa i słownego kunsztu.
Patrzę w oczy gwiazdom, moim astralnym siostrom. Przypominają mi o momentach, kiedy sięgałam do nich dłońmi, o momentach, kiedy miłość sprawiała, że widziałam obce dla mnie barwy. Och, w jakim stanie musi być człowiek, który to co nienamacalne widzi w sposób realny i niekłamany? Tak przyjemnie jest postradać zmysły."

Nie możesz dodać komentarza.